www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "Servisní technik průmyslových mycích zařízení - OBJ1897"

Text inzerátu

Pracovní náplň
• elektroinstalace mycích strojů
• zprovoznění strojů vč. testování
• uvést zařízení do provozu, zaškolit s obsluhou a předat do užití zákazníkovi
• komunikace se zákazníky vč. technické podpory s tím spojené
• servisní služby v zahraničí (především německy mluvících zemích)
• školení zákazníků

Nabízíme
• dlouhodobou pozici ve velmi úspěšné mezinárodní společnosti
• práci v přátelském kolektivu
• odborná školení
• mobil, notebook, firemní oblečení a obuv
• práci na HPP
• provize z prodeje
• pracoviště Holešov

Požadujeme
• ÚSO/SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru či podobnou kvalifikaci
• pracovní zkušenosti s klienty v mezinárodním prostředí (není podmínkou)
• aktivní přístup a samostatnost
• flexibilitu
• účast na pracovních cestách i do zahraničí
• nutná komunikativní znalost angličtiny
• znalost německého jazyka výhodou
• osvědčení dle vyhlášky 50/1978, § 6 nebo vyšší výhodou
• ŘP B, aktivní řidič

Požadované jazykové znalosti

Angličtina - výborná

Pracovní úvazek

Plný úvazek

Profese

Strojírenství, elektrotechnika

Úroveň pozice, management

Nižší management

Místo práce

Zlínský

Kontakt

Žirafa.cz
Kontaktní osoba : Petra Nováková
WWW : http://zirafa.cz
email : lucie.krepelkova@login-zirafa.cz