www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "DI901- PRODEJCE UŽITKOVÝCH A OSOBNÍCH VOZŮ JUNIOR-TECHNIKY EXPER"

Text inzerátu

PRODEJCE UŽITKOVÝCH A OSOBNÍCH VOZŮ JUNIOR - TECHNICKÝ EXPERT

Náplň práce:
- technické poradenství klientům
- příprava prezentací a podávání informací klientům o vozidle, výbavě, příslušenství, fungování
asistenčních systémů a telematiky
- zkušební jízdy s klienty
- předávání nových vozů klientům
- spolupráce s prodejci při obchodních schůzkách
- zaškolení klientů na aktuální technické novinky
- aktuální spolupráce s koordinátorem marketingu a podílení se na přípravě prezentací a výstav
- administrativní práce
- pravidelné vzdělávání

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- znalost MS Office, orientaci na internetu vč. sociálních sítích
- zákaznicky orientovanou osobnost
- motivaci posunout svoje znalosti a limity
- ochotu se učit a neustále na sobě pracovat
- komunikativnost a příjemné vystupování
- flexibilitu
- spolehlivost a loajalitu
- ochotu pracovat nad rámec svých povinností
- zkušenosti v oboru výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:
- práce na plný úvazek
- smlouva na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou, po zapracování možnost změny na dobu
neurčitou
- práce ve výborném týmu stabilní a prosperující společnosti 25 let na trhu
- zaměstnanecké výhody, benefity
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- pravidelná školení v oboru
- motivující platové ohodnocení
- atraktivní a zajímavá práce pro automobilové nadšence
- vhodné i pro absolventy

- místo práce Zlín

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte do 20.1.2019 e-mailem na paní Jitku Šenkyříkovou
jitka.senkyrikova@eurocarzlin.cz.

Požadované jazykové znalosti

Pracovní úvazek

Plný úvazek

Profese

Marketing, Obchod, Služby, Strojírenství, elektrotechnika, Ostatní

Úroveň pozice, management

Nižší management, Střední management

Místo práce

Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský

Kontakt

Personalista
Kontaktní osoba : -
email : jitka.senkyrikova@eurocarzlin.cz