www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "KONSTRUKTÉR [vhodné i pro absolventy, dovolená navíc] (sgjerow)"

Text inzerátu

Pro našeho klienta - nadnárodní společnost vyrábějící textílie pro stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR [vhodné i pro absolventy, dovolená navíc]

Požadujeme:

- VŠ technického směru – vhodné i pro absolventy
- podmínka - aktivní znalost anglického jazyka (minimálně
úroveň B1)
- uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word, Power Point)
- AUTOCAD
- řidičské oprávnění sk. B
- spolehlivost, samostatnost, chuť se učit nové věc
- ochota cestovat

Pracovní náplň:

- konstruování - sklářská výroba
- práce v AUTOCADu
- spolupráce na projektech
- podílení se na inovacích výroby
- komunikace s dodavateli, zákazníky

Nabízíme:

- zaměstnání v prosperující firmě
- zajímavé platové ohodnocení, penzijní připojištění
- perspektivu odborného růstu
- dovolená navíc
- práce na HPP
- lokalita: Ústecko-orlicko

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám jako
přílohu emailu profesní životopis v českém jazyce:

Jana Šafránková, BA.
Email: pardubice@manmark.cz
Tel.: 463 034 026

ManMark Czech Republic / BML Job Centre s.r.o.
nám. Republiky 56
530 02 Pardubice