www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "KVALITÁŘ/-KA [prémiový systém, 5 týdnů dovolené] (hafbfow)"

Text inzerátu

Pro našeho klienta - Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou vodičů a kabelů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

KVALITÁŘ/-KA [prémiový systém, 5 týdnů dovolené]

Požadujeme:

- SOU/SŠ v elektro oboru
- vyhláška 50/78 Sb. min §5
- znalost práce na PC
- časová flexibilita (směnný provoz)
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- čistý TR
- zodpovědnost, pečlivost

Pracovní náplň:

- vstupní, mezioperační a výstupní kontrola kvality kabelů
- účast na zvyšování kvality výroby
- podílení se na snižování spotřeby materiálu ve výrobě, počtu
neshodných výrobků a reklamací

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- patřičné finanční ohodnocení (prémiový systém a příplatky)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- místo výkonu práce: Praha
- možnost nástupu ihned

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na
telefonním čísle: 283 013 470, nebo osobně na adrese Nad
Primaskou 27, 110 00 Praha 10, či na e-mailové adrese