www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "DI902 - Prodejce nových vozů"

Text inzerátu

Společnost EURO CAR Zlín s.r.o., člen skupiny AUTO.UH přijme do nově vznikajícího prodejního týmu uchazeče na pozici Prodejce / Prodejkyni nových vozů:

Co Vás čeká?
- každodenní práce se zákazníky
- prezentace a prodej nových vozů Volkswagen
- technické poradenství klientům
- příprava prezentací a podávání informací klientům o voze, výbavě, příslušenství, fungování
asistenčních systémů
- předváděcí jízdy s klienty
- předávání nových vozů klientům

Co požadujeme?
- min. středoškolské vzdělání
- zkušenost s prodejem
- zákaznicky orientovanou osobnost
- motivaci posunout svoje znalosti a limity
- ochotu se učit a neustále na sobě pracovat
- komunikativnost a příjemné vystupování
- flexibilitu
- spolehlivost a loajalitu
- ochotu pracovat nad rámec svých povinností
- zkušenosti v oboru výhodou nikoli podmínkou

Co nabízíme?
- práci na plný úvazek ve stabilní a prosperující společnosti
- motivující platové ohodnocení
- služební vůz po úspěšném zapracování
- příspěvek na stravování
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- pravidelná školení a zvyšování kvalifikace v oboru
- atraktivní a zajímavá práce pro automobilové nadšence
- příjemné a moderní prostředí
- nástup možný ihned

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte do 15.11.2019 e-mailem na paní Jitku Šenkyříkovou, jitka.senkyrikova@eurocarzlin.cz.

Požadované jazykové znalosti

Pracovní úvazek

Plný úvazek

Profese

Marketing, Obchod, Služby, Ostatní

Úroveň pozice, management

Střední management, TOP management

Místo práce

Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Slovensko

Kontakt

Personalista
Kontaktní osoba : -
email : jitka.senkyrikova@eurocarzlin.cz